PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=624754}

Jak ja nie znoszę mojej córki

I Hate My Teenage Daughter
5,5 512
ocen
5,5 10 1 512
Jak ja nie znoszę mojej córki
powrót do forum serialu Jak ja nie znoszę mojej córki

nieporozumienie...

ocenił(a) serial na 2

pilot tego serialu to nieporozumienie.... matki to neurotyczne wariatki piszczące bez powodu,
a córki są totalnie bezbarwne. Poza Kevinem, grającym wujaszka aktorzy są po prostu
bezbarwni. Chce ktoś się założyć, że wkrótce skończy się emisja tego serialu?

Szarlotka_fw

Może nie jestem aż tak pesymistycznie nastawiona do krótkiej emisji tegoż serialu. Jednakże co do Kevina/Jacka zgadzam się w 200%. Najciekawsza postać.

ocenił(a) serial na 1
Szarlotka_fw

Po tytule spodziewałam się fajnego serialu, skupiającego się na psychologii. A tu niestety, sama patologia. Zero śmiechu, więcej pobłażliwych spojrzeń i chęci chwycenia za telefon i powiadomieniu jakichś służb. Nie dziwię się, że te córki wyrosły na kretynki. Mając takie matki...

ocenił(a) serial na 1
mwahahaha

myślałam, że tylko ja odniosłam takie wrażenie oglądając ten serial... wyłączyłam Pilota po kilkunastu minutach, nie dałam rady dalej słuchać tych bredni. żałosne, nieśmieszne teksty i ciągłe chichotania ze strony matek. jak Ty spodziewałam się serialu skupionego na inteligencji, sarkazmie i psychologii, a dostałam amerykańską bezsmakową papkę. o ile to coś w ogóle jest amerykańskie, bo nawet nie wiem.

ocenił(a) serial na 5
Szarlotka_fw

Niektore odcinki sa niezle ale cc moglo by zaczac puszczac lepsze seriale mogli by kupic nowe sezony Pepek swiata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones