Jaime Pressly

Jaime Elizabeth Pressly

7,0
2 110 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaime Pressly
Kwic

PS2: w galerii kolo podobny do Doeksa ;) (wtajemniczeni skumają)

Kwic

No tak, 31 stycznia 2008 to naprawdę tylko "wtajemniczeni" wiedzieli kim jest Doakes.

Cris

Cris, zaczynasz mnie drażnić :P Wszystko Ci się nie podoba, no to dobra, zacznijmy znowu referat. Czego nie rozumiesz w moim powyższym poście? ;]
Uważasz, że cały filmweb oglądał Dextera i wie kto to jest Doeaks? Zatem czy nie "wtajemniczeni" będę wiedzieli, a "niewtajemniczeni" nie będą?
Nie wiem co chcesz od tego wpisu ;] Czekam więc.

pzdr

Kwic

http://pl.youtube.com/watch?v=Xw70E71G8Z8&feature=related

Tu masz wszystkie odpowiedzi. ;)

Kwic

Zaraz powiesz, że się wykręcam. Odpiszę więc normalnie.
Raz, że "wtajemniczeni" brzmi snobistycznie, a jest po prostu głupie. Bo...
Dwa, Dexter jest cholernie popularnym serialem. Gdybyś napisał to rok temu. Albo "murzyn wygląda jak Nick Atawter" to jeszcze bym to jakoś zrozumiał. Choć i w tym przypadku...
Trzy, wystarczy wklepać Doakes (nie Doeks ani Doeaks, napiszesz to choć raz poprawnie?) w wyszukiwarkę i wyskakuje 48 tematów. Nawet "niewtajemniczony" szybko pokojarzy fakty.
Rozumiesz już dlaczego mi się to nie spodobało? Pisz normalnie, nie będę Cię drażnił.

Pzdr.

Cris

Ej no kurde, wystarczyło, żebym włączył ten link, przeczytałem tytuł i to by było na tyle ^^ Sama nazwa mi się źle kojarzy.

Hahaha, no nie wychodzi mi na to wygląda poprawne napisanie jego roli :P
Czy ja wiem, czy jest taki popularny? Może Ci bardziej kumaci, lub osoby które dużo oglądają to wiedzą, ale na prawdę wśród moich znajomych co raz na jakiś czas zobaczą coś, to może jedna laska widziała, a druga tylko wiedziała ;) 3000- parę głosów to myślę, że popularność jest stosunkowo niska. Jak będzie 10000 to możesz mnie karcić do woli :P

pozdro
PS: rozumiem, choć czy się zgadzam do końca to nie ;] (ale parę % się zgodzę hehe).

Kwic

Ze 2 przecinków mi brakło, ale nie pogniewasz się mam nadzieję ;]

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones