PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39622}
5,4 18 950
ocen
5,4 10 1 18950
4,5 4
oceny krytyków
Torque: Jazda na krawędzi
powrót do forum filmu Torque: Jazda na krawędzi

nieporozumienie!

ocenił(a) film na 1

Krótko i na temat ten film to nieporozumienie!

snup

jesteś kurwa tepy i żałosny poniewaz pewnie juz wczęśniej widziałeś ten film i teraz specjalnie dzień przed powtórzeniem filmu piszesz taki post który ma zapewne na celu prowakcaje innych !!!!!

mAster_Z

master: kto jest głupszy? Marny prowokator czy ten, co daje mu się sprowokować?
Film to totalna porażka. Jedyne czym można się w nim zachwycać to Ch. Milian i M. Mazur oraz motory - ale pod warunkiem, że akurat nie jadą.

nbl_raziel

shit shit shit. racja: to jakies totalne nieporozumienie. kiepawa fabuła i totalnie gówniane efekty specjalne! jedyny plus (niestety i tak nie ratuje) motory i samochody w spoczynku. nie polecam.

ocenił(a) film na 6
snup

ten film to bajeczka dla 12-latków. ta jazda po mieście z zawrotną prędkością, wypadki, jazda po dachu pociągu. bajeczka jakich mało.

ocenił(a) film na 2
Nabukadnezar

"Szybcy i wściekli" na motorach. Jednak ten film jest dużo bardziej przesadzony. Np. Kto daje rade bić się jadąc 300 km/h na motorze?
Film jest tragiczny, chociaz jesli masz 10 lat i lubisz motory może ci sie spodoba. Dla mnie 2/10

TheWorldIsYours

No nie denerwujcie się tak ;) Film faktycznie jest przesadzony ale jak dla mnie warty do obejrzenia chociaż dla mororów :)

snup

nieporozumieniem jestes tutaj ty drogi kolego...film jest dobry

ocenił(a) film na 10
Lestat_18

Zgadzam się przekombinowany, ale fajnie się ogląda. Kto dziś chce oglądać realne filmu? 8 na 10

ocenił(a) film na 1
snup

zgadzam sie totalny szajs moze fanom motorow sie podobal ale mi nie ja go oceniam na 0 chodz musze dac 1 szkoda nie polecam zwlaszcza jak sie jedzie 300km na godz bez kasku i nie sie nie dzieje heheh

barabuuh

Drobna poprawka :D
Ten film obraża prawdziwych motocyklistów ;)
Może się on podobać tylko w kwesti maszyn pokazanych.
Co do realizmu to lipa :-/
Ale czego to się nie robi w Ameryce :D

snup

ostatnia scena pościgu to chyba najgłupsza scena jaką widziałem!! Przy 300 km/h tamten jedną ręką prowadzi a drugą strzela do typa i oczywiście podmuch go nie zrzucił!!hahahaha co za idiota pisał ten scenariusz!! a jeszcze większym idiotą jest gość który zgodził się wydać kasę żeby nakręcić tą badziewną scenę! Ogólnie film przeznaczony dla małolatów i mało wymagających widzów!

snup

Sam jesteś nieporozumienie.
W filmie rzeczywiscie pojawiły się akcje których nie da się zrobić ale to jest w końcu film. Mi film się bardzo podobał.Porownujac do szybkich i wscieklych Torque wypada o niebo lepiej.
Cały problem polega na tym że wszyscy komentujacy(mowie o tych negatywnych komentach) praktycznie to kierowcy samochodow, nie motorow.Nie chce ich obrazac bo nie o to tu chodzi...
Ot cały problem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones