PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39622}
5,4 18 950
ocen
5,4 10 1 18950
4,5 4
oceny krytyków
Torque: Jazda na krawędzi
powrót do forum filmu Torque: Jazda na krawędzi

najgorszy film jaki w zyciu widzialem. zero realnosci. popisy na motorach cieniutkie.nie maja pojecia o jezdzie na motorach!!! brak slow.

klawio

zgadzam się realności tam mało, ale film sam w sobie nie był najgorszy

ocenił(a) film na 2
klawio

Te popisy są wymyślone jakby jechali jakimiś kosmicznymi motocyklami na innej planecie gdzie nie działają prawa fizyki ;/ masakryczny ten film ;/

ocenił(a) film na 1
ma_dziunka

Włącz sobie jeszcze raz scenę w której szaleją po pustyni - czy tylko mi się wydaje, czy to "przebrane" motocrossy?:>

ocenił(a) film na 2
Chidder

2 dni temu oddałam płytę z filmem i raczej nie będę jej drugi raz pożyczać ;P ale całkiem możliwe, że jest tak jak napisałeś/aś - wcale by mnie to nie zdziwiło! Cały film to wielka porażka więc czemu by nie pobawić się w zmianę sprzętu ;P

ocenił(a) film na 1
ma_dziunka

To jest najgorszy film jaki w życiu widziałem a widziałem sporo. fuuj daje 1

klawio

Każdy z was ma trochę racji.. To było połączenie Szybkich i Wściekłych i bajki "Motomyszy z Marsa" tylko że do tego pierwszego to mu dużo brakuje :)
No ale na takie filmy trzeba przymknąć oko.. Całkowicie się zgadzam z tym, że w filmie było za dużo fantastyki ale nie zgadzam się z tym , że jest to najgorszy film..
Do Gumiś: Chyba jednak mało filmów widziałeś skoro uważasz że ten film jest najgorszy ...
Filmik jest bardziej dla dzieci z podstawówki no ale obejrzeć się da
5/10

ocenił(a) film na 6
wladek737

Świetne kino...popcornowe. Ja się tam na tym dobrze bawiłem. Film jest cudownie naiwny, ale ma wszystko to co powinien mieć film do obejrzenia przy piwie z grupą znajomych: szybką bezsensowną akcję, pościgi (walka na motocyklach, boże,płakałem ze śmiechu), minimalną linię dialogową, niespójną fabułę. Po prostu cudo. Nie oczekujcie po takim kinie głębi Bergmana czy innych tzw. Wielkich. Osobiście podobał mi się bardziej niż wymieniani wyżej "Szybcy i wściekli".
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones