PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39622}
5,4 18 950
ocen
5,4 10 1 18950
4,5 4
oceny krytyków
Torque: Jazda na krawędzi
powrót do forum filmu Torque: Jazda na krawędzi

No rzeczywiście film chyba ma kontynuować falę którą rozpoczęli 'szybcy i wściekli' a już na pewno 'za szybcy za wściekli' ale po oglądnięciu go napewno zajawka na posiadanie takiego motoru jest mniejsza niż było to w '2f2f'. Powtarzają się podobne, sprawdzone motywy wykorzysdtane już w poprzednich filmach ale nic dziwnego skoro jest to właśnie 'film twórców...'. Hmm niektóre akcje naprawdę przerażają, a jedna z ostatnich scen - końcowy pościg jest wprost koszmarna. Dośc nieoczekiwanym zwrotem akcji było przedstawienie prawdziwych intencji agenta McPhersona, naprawdę nie spodziewałem się. Podsumowując: ja wcale nie uważam że ten film jest zły. Jest łatwy do przełknięcia i idealnie nadaje się do zapełnienia wieczoru podczas którego chcemy poprostu odpocząć. Myślę że po sukcesach poprzednich filmów film dostał wysoki budżet i skupiono się głównie na efektach. Aha moim zdanie liderem Reapers powinien być Fredro Starr a nie Ice Cube. Starr jest o wiele bardziej przekonywujący ;)

_over_&_out!_

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones