PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39622}
5,4 18 950
ocen
5,4 10 1 18950
4,5 4
oceny krytyków
Torque: Jazda na krawędzi
powrót do forum filmu Torque: Jazda na krawędzi

Co to za pasta, gorszy film nawet od Kill Bila, litości. Przy Torque McGywer to klasyk kinematografi, płaczę pisząc te słowa bo popełniłem ten gwałt na sobie i go zobaczyłem. Czy Bóg mi to wybaczy. Przecież reżysera tego kretyństwa trzeba sądzić za zbrodnie przeciw ludzkości i kinematografi. Ludzie podajmy go do trybunału w Hadze.

użytkownik usunięty
sati0

Nie wiem za bardzo o co chodziło twórcą filmu TORQUE? Jest to dla mnie wielka zagadka?
Jak bym nie oglądał Biker Boyz to bym się mógł zachwycać, niestety tak nie było, i zaraz wyjasnie o CO mi chodzi. Film gdyby nie fakt wymyslenia tandetnych efektów specjalnych byłby jeszcze bardziej tandety. Wracajac do BB aktorke Tine zastąpiła tu Nina grana przez zapomnianą już chyba przez większość "spiewaczkę" Christine Milian. Dlaczego ona no bo w BB grała też murzynka Meagan Good no to wiadomo... (teledysk 50 cent - 21 questions) Dlaczego za najgorszą grupę motocyklistów bierze się Hell's Angels - to są naprawde fajne chłopaki, a że kiedyś mieli kłopoty z prawem to tak jak by sie czepiać garbatego, że ma dzieci proste. Tu scenarzysta chyba nie znał całej historii tego kultowego MC (Motorcykle Club). Co do scen latania po 200ft nad wybuchającymi samochodami - uwierzcie mi to wielka bajka!!! Sam jeżdze na bike'ach i po takim locie lagi (teleskpopy) wyje..ały by mi albo Wam recę. To najgorsze triki jakie mogą przyjść kiedykolwiek komuś go głowy. Podsumuwując film pod względem trzecio i czwarto planowych aktorek "doskonały":) Muzyka, no filmie dobrze, że jest ale w tym przypadku nikt by się nie skapnął jak by jej nie było. Troche kurzu, piachu i ognia - kicha po całości! A wogóle na marginesie motor z silnikiem helikoptera! Bądźmy rozsądni. Pozdrawiam Hell's Angels:) i Mrówcie - KOCHAM CIĘ!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones