PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39622}
5,4 18 950
ocen
5,4 10 1 18950
4,5 4
oceny krytyków
Torque: Jazda na krawędzi
powrót do forum filmu Torque: Jazda na krawędzi

Witam,ja tak troche z innej beczki.
Kto z was wiem jaki tytuł nosi film o (i tu mały problem-nie jestem pewien) nielegalnych japońskich? wyścigach motocykli.Film jest dość stary,a jedyne co z niego pamiętam,to to,że jeden z głównych bohaterów miał wypadek na zakręcie(chyba) i padł w filmie tekst podobny do tego:"Jeżdżę tak szybko,że aż mi się naklejki odklejają". Czy ktoś mi pomoże?

ocenił(a) film na 8
rfreestyler

Może biker boyz ?

rfreestyler

Również pamiętam, ze był taki filmy. Leciał on ładne 10lat temu na tvp2. O ile dobrze pamiętam ojciec naszego bohatera prowadził jakiś sklep/ warsztat związany z motocyklami (pamiętam naklejki/reklamę oleju ELF) w ostatnim wyścigu, w którym brał udział główny bohater, który wcześniej uległ wypadkowi (motocykl strącił przyczepność po najechaniu na żołądź znajdujący się na jezdni). Kilka lat temu również poszukiwałem tego tytułu niestety nie udało mi się to ;/ Jedyne co się dowiedziałem to ,to że był to film produkcji koreańskiej. Tak zakończyły się moje poszukiwania ;/

sigma_92

Dobra udało mi się xD Tytuł tego filmu to: Lie huo zhan che lub Full Throttle (na pełnym gazie) Produkcji Hong Kong wiecej tutaj: http://www.filmweb.pl/film/Lie+huo+zhan+che-1995-136291

sigma_92

Ślicznie dziękuję za pomoc.Mam nadzieję,że to ten film.Ja niestety pamiętałem tylko ten tekst o naklejkach.Jeszcze raz dziękuję.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones