PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=39622}
5,4 18 944
oceny
5,4 10 1 18944
5,0 3
oceny krytyków
Torque: Jazda na krawędzi
powrót do forum filmu Torque: Jazda na krawędzi

Właśnie obejrzałem Torque. Cholera, byłby całkiem dobry film akurat na wieczór, gdyby nie sceny, przy których ręce opadały. Skok ścigaczami na pociąg, potem pościg po pociągu i w jego wnętrzu, porażka. Następna, walka dziewczyn na motorach, nie komentuję. No i ostatnia
SPOILER
końcowy pościg na tym ścigaczu z silnikiem od helikoptera. Tu po prostu się załamałem. Manewrowanie w centrum Los Angeles między samochodami z prędkością grubo ponad 300 km/h (przynajmniej na tyle to wyglądało) to już przegięcie, nie wspomnę o wyskoku z ciężarówki, backflipie i upadku prosto na motor wroga. A, no i podczas tego miasto zrobione w całości komputerowo. W takich filmach nie oczekuję jakiegoś full realizmu, no ale takie nierealne sceny mają też swoją granicę. Gdzieś do połowy filmu można obejrzeć. Potem jest już tylko gorzej.

ocenił(a) film na 5
paradox8831

Imo masz racje.
Nie wymagałem od tego filmu "Bóg wie czego" ale to co zobaczyłem to mnie przerosło. SF i przewidywalność na maksa.

ocenił(a) film na 2
Manor

Nie doszukałem się pozytywnego aspektu tego filmu, chyba że napisy końcowe, dla mnie 2/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones