PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=615943}

Nieuchwytni

Tracers
6,1 12 406
ocen
6,1 10 1 12406
Nieuchwytni
powrót do forum filmu Nieuchwytni

Parkour...to już było.Nie chcę oceniać filmu,bo dałbym 2-3,Z szacunku dla fanów parkour pozostawiam film bez oceny.

remik82

chciałem to obejrzeć, ale jak to jest o tych skoczko-biegaczach to również dziękuję.

procsa

I bardzo dobrze...szkoda 90 minut życia.

ocenił(a) film na 7
remik82

Jakich fanów?? A jest coś, czego jeszcze nie było? Wszystko już było a filmy ZAWSZE ocenia się jako CAŁOŚĆ z szacunku do logiki, sensu i inteligencji, więc sorry, Nobla nikt Ci nie da, ale w sumie nie powód tak ważny ile zasada, więc się chwali. Nigdy nie zrozumiem kretyńskiego za przeproszeniem oceniania filmu, kiedy nie obejrzało się całości, przez to głównie portal schodzi na psy. Co do samego filmu to nie jestem fanką parkouru czy też czegoś w tym stylu, ale film mi się podobał, dobry. Nie rozumiem też wpisów w stylu "nie rozumiem o czym był film", bo skoro ktoś obejrzał i nie wie, to może też z szacunku nie powinien oceniać czegoś, czego nie rozumie? Sama jak nawet klimatu nie czuje to nie oceniam, bo czuje że nie będzie to względnie obiektywnie.

remik82

Myślę że twoja wypowiedź jest sprzeczna z tym co możesz mieć na myśli i jeśli wprowadzasz taki chaos świadomie - obrażasz inteligencję owych fanów parkour'u.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones